בעדכון מרגש שמרעיד את עולם הפרסום המקוון, גוגל משחררת את כוחה של הבינה המלאכותית כדי לשנות את מודעות החיפוש כפי שאנו מכירים אותן! עדכון פורץ דרך זה, המופעל על ידי ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיית בינה מלאכותית, מבטיח לחולל מהפכה באופן שבו עסקים מתחברים לקהל היעד שלהם ומניבים תוצאות כמו בעבר.

הכירו את ג'מיני: משנה המשחק במודעות גוגל!

הכינו עצמכם להגיד שלום לג'מיני – הפלא האחרון של בינה מלאכותית של גוגל! עם שילוב חדשני זה, מפרסמים צפויים לחוויה שמשנה את המשחק שתעצים את הקמפיינים שלהם ותביא את הנוכחות המקוונת שלהם לשיאים חדשים. מהלך זה, בהובלתם של ששי טאקור, סמנכ"ל ו-GM במודעות Google, מסמן שינוי אדיר בנוף הפרסום.

שחרור כוחה של חווית השיחה

דמיינו שיש לכם עוזר וירטואלי לצדכם, שעוזר לכם ליצור קמפיין פרסום מושלם ללא מאמץ. זה בדיוק מה שחווית השיחה במודעות גוגל מציעה! על ידי ניצול הכוח המשולב של מומחיות אנושית וקסם בינה מלאכותית, מפרסמים יכולים כעת ליצור קמפיינים חיפוש מותאמים עם קלות ויעילות ללא תחרות.

איך זה עובד: צ'וטטו להצלחה!

לא עוד טרחה או כאבי ראש כשמדובר ביצירת קמפיינים – חווית השיחה הופכת את זה למשב רוח! פשוט ציינו את כתובת האתר שלכם, שבו בנוח ותנו לבינה מלאכותית של גוגל לעשות את העבודה הקשה. החל מיצירת תוכן מודעות ועד הצעת מילות מפתח וקריאייטיב, מערכת מבוססת הצ'אט האינטואיטיבית הזו מסירה את הניחושים מהפרסום.

שיפורים עם בינה מלאכותית גנרטיבית

ככל שהנוף הדיגיטלי מתפתח, כך גם דרישות המפרסמים. למרבה המזל, מודעות גוגל צעד אחד לפני המשחק עם יכולות הבינה המלאכותית הגנרטיבית שלה! תגידו שלום לוויזואלים משעממים – עכשיו, מפרסמים יכולים לצפות בתמונות תפורות לפי מידה שילכדו את הקהל ויניבו תוצאות כמו בעבר.

עסקים קטנים, רווחים גדולים: ההשפעה של בינה מלאכותית

זוהי בשורה מעולה לעסקים קטנים, – בינה מלאכותית כאן כדי שתוכלו ליישר קו עם המותגים הגדולים! עם חווית השיחה, מפרסמים של עסקים קטנים רואים שיפורים משמעותיים באיכות המודעות ובשיעורי ההמרה. זה הוכחה שכשמדובר בפרסום, גודל לא משנה – הכל עניין של יצירתיות וחדשנות!